Рівненський «Кардинал-Авангард» опинився у центрі гучного скандалу: команда залишилась без президента. Після суперечливого суддівського рішення у матчі Кубка України Володимир Валявка заявив про відхід, пояснивши це багаторічною боротьбою з нечесним арбітражем. Попри це, клуб продовжує виступи, але чи продовжить існування?
Нагадаємо, повідомили як вчитимуться школярі Рівного під час Великодніх свят.
