Регіон Рівне«Автомобілі-амфібії»: як виглядає центр Рівного після зливи (ВІДЕО)

«Автомобілі-амфібії»: як виглядає центр Рівного після зливи (ВІДЕО)

Традиційно після зливи Рівне, у різних районах, суттєво підтоплює. Автодороги, тротуари, транспортні засоби – повністю у воді. І сьогодні, дива не сталося.

Журналіст Рівне Онлайн передає з місця події, а саме з підтопленої вулиці Сагайдачної, як виглядає центр міста після сильного дощу.

«Це віддзеркалення центру міста. Гарне у нас місто…доглянуте…І хто сказав, що у Рівному немає автомобілів-амфібій? У нас вони є», – каже автор відео.

Нагадаємо, ми раніше писали, чи затоплюватиме місто після чистки зливів на Чорновола

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc