Регіон РівнеАвто в'їхало у відбійник на Рівненщині

Авто в’їхало у відбійник на Рівненщині

Сьогодні зранку на автодорозі, поблизу Гранівки, сталася ДТП без травмованих за участі автомобіля Infiniti. 43-річний керманич не вибрав безпечної швидкості руху та в’їхав у відбійник.

Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на патрульну поліцію Рівненщини.

Водій не постраждав, а авто отримало механічні пошкодження.

Нагадаємо, на Рівненщині у пожежі загинула літня жінка.

 

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc