Регіон РівнеАльтернативна енергетика за час війни на Рівненщині

Альтернативна енергетика за час війни на Рівненщині

За час війни на Рівненщині альтернативна енергетика зросла майже на 25%. Про це повідомив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

– Після торішніх атак на енергетичну інфраструктуру ми побачили всі слабкі сторони. Висновок – нам необхідна диверсифікація. Альтернативна енергетика дає можливість не лише виживати під час знеструмлення, а й заробляти. На Рівненщині під час війни процес «децентралізації» енергетики показав приріст на 24,4 %. Впродовж цього складного періоду на зелену енергетику перейшло +210 домогосподарств» – сказав очільник області.

Нагадаємо, на Рівненщині «чисту» енергію виробляють сонячні електростанції, біогазові установки, а також з потоків водних мас.

Також він додав, що загалом в області понад тисяча домогосподарств встановили сонячні панелі для власних потреб та продають електроенергію за «зеленим тарифом». Загальна потужність таких станцій становить 29,5 МВт.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc