156 мешканців Рівненщини скористалися державною програмою безвідсоткових кредитів на сонячні станції. Її запустили рівно рік тому — 20 липня 2024 року.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на очільника Рівненської ОВА Олександра Коваля.
Люди отримали понад 80 мільйонів гривень, щоб купити сонячні панелі, інвертори, акумулятори та інше обладнання для своїх будинків.
Зараз на Рівненщині вже 1574 домогосподарства мають власні сонячні електростанції. Це дає додаткові 41 мегават енергії.
У час війни це допомагає розвантажити енергосистему та мати світло навіть під час відключень.
Нагадаємо, «Solars Re Energy Group» відкрила представництво в Рівному: роблять ставку на якість і сервіс.
