Орієнтовно за 20 км від Березного при дорозі поблизу села Михалин місцеві жителі побачили невідомого чоловіка. Його привели до працівників РЕС, які неподалік проводили ремонтні роботи. Знаючи із соцмереж про розшук пенсіонера, вони повідомили поліцейських, які відвезли чоловіка додому.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на поліцію Рівненщини.
Чоловік їв все, що потрапляло під руку. Врятували також сірники: за допомогою них вдалося грітися уночі. Попри виснаження, медичної допомоги пенсіонер не потребував.
Ця історія має щасливе закінчення, проте правоохоронці вкотре наголошують не забувати правила безпечної поведінки під час походу до лісу.
