УкраїнаВідомо, чому вчорашній обмін полоненими ще не закінчився, - ГУР

Відомо, чому вчорашній обмін полоненими ще не закінчився, – ГУР

Представник Головного управління розвідки Міністерства оборони Андрій Юсов зазначив, що 53-й обмін полоненими ще не завершився, операція триває.

Про це він заявив в ефірі телемарафону, передає «Інтерфакс-Україна»

«Так, справді чудова новина, але це ще не 53-й обмін, оскільки він ще не завершився. Операція триває. У межах цієї операції вже повернули 90 наших захисників. Але це не останні новини, і ми справді розраховуємо найближчим часом повідомити додаткову інформацію. Робота триває», – сказав Юсов.

Він наголосив, що не було жодного легкого обміну полоненими, оскільки росія нехтує міжнародним гуманітарним правом.

представник пресслужби ГУР МО Андрій Юсов
Фото: Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими

«Складний кожен обмін, складна боротьба за повернення наших захисників і захисниць та цивільних», – додав спікер.

Нагадаємо, вчора 25 червня ввечері відбувся черговий обмін полоненими з рф за сприяння ОАЕ, у результаті якого ще 90 українців повернулися додому.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc