Регіон РівнеЗавтра знову на Рівненщині вимикатимуть світло (ГРАФІК)

Завтра знову на Рівненщині вимикатимуть світло (ГРАФІК)

У вівторок, 25 червня на території Рівненської області та в Україні загалом знову почергово вимикатимуть світло. Причиною цілодобового вимкнення електроенергії по графіках є наслідки масованих атак росіян по енергооб’єктах.

Як зазначив у тг-каналі очільник Рівненщини Олександр Коваль, попередньо завтра графік діятиме для шістьох черг споживачів по три вимкнення в кожному.

Графік погодинних відключень електроенергії на Рівненщині:

  •  1 черга – 02:00-05:00, 12:00-16:00, 20:00-23:00
  • 2 черга – 02:00-05:00, 12:00-16:00, 20:00-23:00
  • 3 черга – 05:00-08:30, 12:00-16:00, 20:00-23:00
  • 4 черга – 00:00-02:00, 05:00-08:30, 16:00-20:00, 23:00-00:00
  • 5 черга – 00:00-02:00, 08:30-12:00, 16:00-20:00, 23:00-00:00
  • 6 черга – 02:00-05:00, 08:30-12:00, 16:00-20:00

Додамо, що на Рівненщині об’єкти критичної інфраструктури залишатимуться з електропостачанням.

Нагадаємо, тариф на електроенергію для населення ухвалили

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc