СпортДва футболісти залишили рівненський "Верес"

Два футболісти залишили рівненський “Верес”

Тридцятидворічний центральний півзахисник Євген Банада залишає рівненський Верес. Народний клуб та футболіст вирішили достроково припинити співпрацю за згодою сторін. 

До складу рівнян Євген Банада приєднався взимку цього року. За Верес у другій частині минулого сезону півзахисник зіграв 11 матчів: 9 у чемпіонаті УПЛ та 2 перехідні гри.

Також двадцятивосьмирічний півзахисник Андрій Кухарук – залишає рівненський Верес і отримає статус вільного агента. Після завершення контракту між народним клубом та футболістом сторони вирішили не продовжувати співпрацю.

Нагадаємо, Андрій Кухарук приєднався до складу червоно-чорних минулого літа. У минулому сезоні півзахисник зіграв за Верес у чемпіонаті УПЛ та Кубку України 23 матчі (20 у чемпіонаті УПЛ, 1 перехідний поєдинок та 2 гри у Кубку). Виконав 1 асист.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc