Регіон РівнеДепутат Рівнеради та воїн ЗСУ втретє став батьком

Депутат Рівнеради та воїн ЗСУ втретє став батьком

У сім’ї депутата Рівненської міської ради, військового ЗСУ Олександра Курсика та очільниці Рівненського ЦНАПу Євгенії Курсик – поповнення. Вони втретє стали батьками. 

Олександр вказав на своїй сторінці у Фейсбуці, що в них народився син, якого назвали Святославом.

«Бог дав Сина! Дякую Дружині за таке щастя, дякую Богу саме за сина і дякую командиру, що відпустив в жовтні на день народження додому», – йдеться в дописі.

Додамо, що Олександр та Євгенія виховують двох донечок – Роксолану і Олександру.

Фото з ФБ-сторінки О.Курсика

Редакція Рівне Онлайн щиро вітає родину з народженням сина. Щасливої долі та мирного неба!

Нагадаємо, у Рівному жінка народила 17 дитину

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc