СпортРівненський велосипедист третій на етапі Кубку Світу

Рівненський велосипедист третій на етапі Кубку Світу

Вихованець ДЮСШ #5 Рівненської міської ради Олександр Гудима успішно виступив на етапі Кубка Світу з маунтенбайку.
Змагання приймала Італія.
За підсумками перегонів у віковій групі до 23 років Гудима у дисципліні “кроскантрі-шорттрек” фінішував третім. Перші два місця розділили представники США.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc