УкраїнаВперше було підбито новітню російську станцію зв'язку (ВІДЕО)

Вперше було підбито новітню російську станцію зв’язку (ВІДЕО)

Вперше в історії війни ССО підбили новітню станцію зв’язку росіян Р-416ГМ.

Про це повідомляє журналіст Андрій Цаплієнко.

Оператори 3-го полку ССО ідентифікували та уразили російську цифрову радіорелейну станцію Р-416ГМ.

Нагадаємо, Україна почне виробляти новітні бронемашини.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc