УкраїнаУ Києві уламки ракети зруйнували трансформаторну підстанцію

У Києві уламки ракети зруйнували трансформаторну підстанцію

Унаслідок російської атаки на Київ у Голосіївському районі знищено підстанцію.

Уламки ракети пошкодили електромережі. Енергетики почнуть повертати світло, коли дозволить безпекова ситуація, – повідомили у ДТЕК.

На 8:10 фахівцям вдалося заживити більшість будинків за резервними джерелами.

«Без світла залишається близько 10 приватних будинків і одне комерційне приміщення. До кінця дня маємо повернути електрику», – пообіцяли в компанії.

Нагадаємо, сьогодні 31 травня росіяни атакували Київ.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc