УкраїнаПерша група українських пілотів завершила навчання на F-16 у США

Перша група українських пілотів завершила навчання на F-16 у США

У Сполучених Штатах група пілотів Військово-повітряних сил України завершила курс навчання на винищувачах F-16.

Про це розповідає видання Politico з посиланням на речницю авіаційних сил Національної Гвардії США Ерін Генніґан.

Українці опановували західні літаки на базі 162-го авіаційної бригади Нацгвардії у штаті Аризона. Американські військові не оприлюднюють ані кількість «випускників», ані конкретну дату завершення занять через «надзвичайні заходи безпеки».

Проте журналістам стало відомо, що після проходження курсу пілоти вирушили до Європи, де на них чекають додаткові тренування.

За підрахунками Politico, Україна загалом має отримати від Данії, Нідерландів, Бельгії та Норвегії більше 60 літаків F-16.

Нагадаємо, ЗСУ збили бойовий російський літак.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc