СпортРівненські легкоатлети вдало виступили на Чемпіонаті України

Рівненські легкоатлети вдало виступили на Чемпіонаті України

В Луцьку відбувся командний Чемпіонат України з легкої атлетики.

У перший день змагань учениця Рівненської ОШВСМ Наталія Юрчук стала бронзовою призеркою на дистанції 100 з/б показавши результат 13,56 с.

І в заключний день змагань чемпіонату України наші спортсмени здобули ще дві медалі.

Дмитро Сірук на дистанції 5000 м із результатом 14.37,71 став срібним призером та Наталія Кроль (Прищепа) на дистанції 800 м із результатом 2:03,53 стала чемпіонкою.

Варто відзначити, що ці змагання були відбірковими до чемпіонату Європи, що проходитиме із 7 до 12 червня п.р. у італійському Римі.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc