Регіон РівнеУ вівторок кілька будинків Рівного залишаться без газу

У вівторок кілька будинків Рівного залишаться без газу

У вівторок 14 травня у північній частині Рівного кілька будинків залишаться без газу. Проте, щоб відновити рівнянам газопостачання є умова.

Як зазначив секретар Рівнеради Віктор Шакирзян у Telegram-каналі, фахівці виконуватимуть роботи з техобслуговування на одній вулиці.

Це – вулиці А. Мельника, 18 і 30.

Щоб пришвидшити робочий процес, рівнян просять фахівцям надати вільний доступ до газових приладів у кожному помешканні.

Нагадаємо, ми повідомляли раніше чи зміниться найближчим часом вартість газу для населення

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc