СвітВолодимир Зеленський провів розмову з Президенткою Єврокомісії

Володимир Зеленський провів розмову з Президенткою Єврокомісії

Обговорили підготовку до Глобального саміту миру, залучення до участі в ньому якнайбільшої кількості країн, зокрема й представників Глобального Півдня.

Про це Володимир Зеленський повідомив у своєму телеграм каналі.

“Дякую за підтвердження участі в Саміті миру. Цінуємо те, що Європа та Європейський Союз разом з Україною”, – наголосив Президент України.

Нагадаємо, Президент призначив нових командувачів Сил підтримки та Сил спеціальних операцій.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc