СпортРівненські дзюдоїсти здобули 3 срібла в Ужгороді

Рівненські дзюдоїсти здобули 3 срібла в Ужгороді

У місті Ужгород відбувся Відкритий турнір «RANDORI SPRING CUP» з дзюдо серед юнаків та дівчат 2008-2010р.н. памʼяті Андрія Андрійовича Шерегія.
Участь брало понад 200 учасників.
Вихованці ДЮСШ#5 Рівненської міської ради та ОШВСМ здобули наступні нагороди:
срібло – Мазур Даниїла
срібло – Шах Микола
срібло – Ковальчук Анастасія
5 місце – Кравчук Григорій

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc