СпортФК "Гощаночка" виграла Чемпіонат України з футзалу

ФК “Гощаночка” виграла Чемпіонат України з футзалу

 Збірна команда Рівненської області  “Гощаночка” (Гощанської ДЮСШ) дійшла до фіналу Чемпіонату України з футзалу серед дівчат 2009-2010  р.н. (ВИЩА ЛІГА).

Заключний етап Чемпіонату проходив у Рівному, на майданчику ДЮСШ 4. ФК “Гощаночка” із двома перемогами та поразкою подолала груповий етап і здобула перепустку у головний матч.

У фіналі представниці Рівненщини зустрілися із колективом з Києва, ДЮСШ-25. Поєдинок був складним та напруженим, але ФК “Гощаночка” впоралася, перемога 2:0.

Відтак, Збірна команда Рівненської області  “Гощаночка” (Гощанської ДЮСШ) – чемпіон Вищої ліги Чемпіонату України з футзалу серед дівчат 2009-2010  р.н.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc