Регіон РівнеУ Квасилівському будинку культури - новий директор

У Квасилівському будинку культури – новий директор

Квасилівський будинок культури має нового директора. Ним став Олександр Каразія.

Як зазначили на офіційній сторінці Будинку культури у Фейсбуці, заклад продовжує стрімко розвиватись в культурній частині  громади.

«Павло Дмитришин, «взяв» хороший темп, для того, щоб зробити чудові умови для самореалізації творчих, креативних молодих людей селища! А тепер естафету передає для Олександра Каразії людини, яка має досвід і бачення, як тільки поліпшувати, та розвивати наш заклад далі! Успіхів Вам, Олександр Володимирович!», – йдеться в дописі.

Додамо, що Олександр Каразія – музикант, до цього працював художнім керівником Рівненського міського будинку культури. Його попередник Павло Дмитришин має нову посаду – заступник начальника управління культури.

Читайте також: На Рівненщині унікальна історична знахідка

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc