УкраїнаЧерез обстріли знеструмлена ядерна установка

Через обстріли знеструмлена ядерна установка

Внаслідок сьогоднішніх обстрілів Харкова, знеструмлена ядерна підкритична установка «Джерело нейтронів».

Про це інформує Державна інспекція ядерного регулювання.

«Джерело нейтронів» призначене для проведення наукових та прикладних досліджень у галузі ядерної фізики, радіаційного матеріалознавства, біології, хімії, а також для виробництва медичних радіоізотопів.

Установка втратила зовнішнє електропостачання о 08:30 ранку під час російського обстрілу Харкова. На установці спрацювала система аварійного енергозабезпечення, у роботу включили аварійні дизель-генератори.

«Радіаційна ситуація на майданчику в межах норми», – зазначили в організації Національний науковий центр «Харківський фізико-технічний інститут».

Також під час обстрілу Харкова кляті рашисти вбили рятувальників, поряд був син одного із загиблих (ВІДЕО)

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc