Кримінал17-річний хлопець - у реанімації після ДТП на Рівненщині (ФОТО) 

17-річний хлопець – у реанімації після ДТП на Рівненщині (ФОТО) 

Водій мотоцикла був без мотошолома та без відповідних документів. Після аварії він – у реанімації. Аварія сталася вчора ввечері 28 березня в селі Великі Цепцевичі, що на Рівненщині по вулиці Лесі Українки.

Як зазначили у прес-службі ГУНП у Рівненській області, кермувальниця автівки зіткнулася з двоколісним тз.

Неповнолітнього хлопця доставили до реанімації з тяжкими травмами голови.

Фото – ГУНП у Рівненській області

34-річна водійка не була у стані алкогольного сп’яніння і травм не отримала.

Читайте також: ДТП біля “Екватора” у Рівному: Стали відомі деталі (ФОТО)

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc