СпортРівненські гандболістки достроково стали чемпіонками України

Рівненські гандболістки достроково стали чемпіонками України

Гандбольна команда «Рівне-ДЮСШ-4» достроково здобула золоті медалі чемпіонату України серед команд Вищої ліги.
Чемпіонками наші гандболістки стали за чотири матчі до завершення чемпіонату. У Кам’янському, що на Дніпропетровщині, рівнянки впевнено перемогли команди «ЗУНУ-Енерго» (Тернопіль) та «Суми-У».
Торік була «бронза», тепер – «золото». У наступному сезоні на підопічних Юрія Басюка очікує Суперліга.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc