Регіон РівнеЖитель Рівненщини викликав поліцію...бо загубив пакетик з наркотиками

Житель Рівненщини викликав поліцію…бо загубив пакетик з наркотиками

До поліції надійшов виклик від мешканця Смиги. Зі слів 37-річного громадянина, у нього вкрали пакетик конопель, і чоловік просив відшукати його. У крадіжці він підозрював знайомих, які гостювали у нього напередодні.

Патрульні прибули на місце події та виявили в чоловіка ознаки алкогольного сп’яніння. Факт викрадення не підтвердився. Чоловік зізнався, що викликав поліцейських, бо сам заховав пакетик та не може тепер знайти.

Нагадуємо, що за завідомо неправдивий виклик пожежно-рятувального підрозділу, поліції, бригади екстреної медичної допомоги або інших аварійно-рятувальних формувань — передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу від 850 до 3400 гривень.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc