Регіон РівнеЧому двох малолітніх мандрівників із Хмельниччини до бабусі в Острог доставив поліцейський...

Чому двох малолітніх мандрівників із Хмельниччини до бабусі в Острог доставив поліцейський офіцер громади

Близько 16 години на узбіччі автодороги між населеними пунктами Вельбівно та Острог поліцейський офіцер Острозької ТГ побачив двох хлопчиків. Зупинившись, аби розібратися в ситуації, з’ясував, що 9-річні однокласники йшли із міста Нетішин Хмельницької області до Острога на Рівненщині, де проживає бабуся одного з них. 

Про це повідомляє Поліція Рівненської області.

Вдома діти пішли на вулицю нібито гуляти, нікому не повідомивши про свої «плани». Так, подолавши майже 6 кілометрів, були «викриті» поліцейським офіцером громади.

Двох мандрівників поліцейський привіз до бабусі – жінка розгубилась, побачивши онука з товаришем у поліцейському авто. З батьками дітей поліцейський провів профілактичну бесіду.

Бути поруч вчасно — це про поліцейського офіцера громади

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc