Регіон РівнеУ Рівному вшанували учасників бойових дій на територіях інших держав

У Рівному вшанували учасників бойових дій на територіях інших держав

Сьогодні в Україні вшановують учасників бойових дій на територіях інших держав та відзначають 35-ту річницю виведення військ з Республіки Афганістан. Ця подія відбулася у далекому 1989-му році. Перший заступник Рівненської ОДА Сергій Подолін разом із головою облради Андрієм Караушем, представниками ДСНС та Нацполіцією, ветеранами та членами їхніх сімей вшанували пам’ять загиблих воїнів у Рівному.

Про це повідомляє Рівненська ОВА.

FB_IMG_1708000397507 FB_IMG_1708000402393 FB_IMG_1708000399805

– Тоді через афганську війну пройшли понад 2 тисячі жителів Рівненщини. Загинули 103 чоловіки, ще двоє вважаються зниклими безвісти. Війна – це величезний гіркий досвід. На жаль, як у 2014-му, так і нині, ці люди знову стали бійцями. Змінили домашній затишок на окопи. Сьогодні майже сотня воїнів-афганців Рівненщини продовжують захищати Україну в лавах ЗСУ. Велика їм шана, – сказав Сергій Подолін.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc