Регіон РівнеНа Рівненщині посилюють захист інформаційних систем 

На Рівненщині посилюють захист інформаційних систем 

На Рівненщині посилюють захист інформаційних систем. Для безпеки інформаційних ресурсів установ та закладів розгорнули системи захисту трафіку на входах. Це дало змогу знизити кількість кіберінцидентів, які пов’язані з фішингом та цілеспрямованими атаками кіберзлочинців. 

Про це розповів радник голови Рівненської ОВА з питань цифровізації Олександр Терещенко під час Міжнародного форуму з кібербезпеки «Стійкість під час кібервійни».

– Серед подальших планів – розширення системи захисту на усі 64 громади, структурні підрозділи, комунальні заклади та підприємства. Також у перспективі є створення «Регіонального центру забезпечення кіберзахисту», – повідомив Олександр Терещенко.

За словами керівника регіональної цифрової трансформації Міністерства цифрової трансформації України Ігоря Панченка, кібербезпека – один з ключових напрямів роботи CDTO. Протягом 4 років у регіонах реалізували понад 20 проєктів у сфері кіберзахисту.

– У світлі непередбачуваних загроз кібербезпеки, особливо в умовах війни, важливо розуміти, що захист вимагає поєднання трьох основних складників: людей, процесів та технологій. Наш досвід показує, що навчання й розвиток навичок кібергігієни — вирішальні в боротьбі із загрозами, — зазначив Ігор Панченко.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc