КриміналНа Рівненщині поїзд наїхав на 56-річного чоловіка (ФОТО)

На Рівненщині поїзд наїхав на 56-річного чоловіка (ФОТО)

Вчора 12 лютого правоохоронці отримали виклик про те, що у Рівненському районі на перегоні Здолбунів-Озеряни поїзд наїхав на людину. 

Про це повідомляє Поліція Рівненської області.

FB_IMG_1707818740005

Попередньо відомо, що 56-річний чоловік переходив колії, проте переселився і впав. Машиніст це побачив та одразу ж здійснив екстрене гальмування. Але, уникнути наїзду не вдалося.

FB_IMG_1707818738169

Постраждалого із політравмою, переломами та запахом алкоголю доставили до медзакладу.

За фактом порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного транспорту відкрите кримінальне провадження за ч.2 ст. 276 Кримінального кодексу України.

Поліцейські нагадують пішоходам, що переходити залізничні колії дозволяється лише у встановлених місцях.

Забороняється: 

  • переходити і перебігати через залізничні колії перед потягом, що наближається, якщо до нього залишилося менше ніж 400 м, а також одразу після проходу потяга не впевнившись, що по сусідніх коліях не пересувається рухомий склад.
  • переходити залізничні переїзди при закритому положенні шлагбаума та при червоному світлі світлофора залізничної сигналізації
  • пролазити під вагонами на станціях і перегонах, через автозчепи для переходу через колію.
  • проходити вздовж залізничної колії ближче 5 метрів від крайньої рейки
Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc