Регіон РівнеВ рівненському діагностичному центрі безпліддя лікуватимуть за держкошти

В рівненському діагностичному центрі безпліддя лікуватимуть за держкошти

В Рівненському обласному діагностичному центрі безпліддя лікуватимуть за державні кошти. Першим в історії закладом з Рівненщини, з яким НСЗУ уклала контракт на лікування безпліддя за гроші з бюджету, став наш діагностичний центр імені Поліщука. Заявку подавали 18 медичних установ в Україні, погодження отримали 13.

Про це повідомив голова Рівненської обласної ради Андрій Карауш.

Звертатись до медзакладу люди можуть уже. За програмою медичних гарантій ставка складає трохи більше 60 тисяч гривень. Усе конфіденційно.

За статистикою, кожна 3-4 пара стикається з такою проблемою при плануванні батьківства. У діагностичному центрі загалом цей напрям розвивають з 2017 року, першій дитині, якій допомогли з’явитись на світ, зараз майже 7 років.

Реальність така, що попит на послугу через війну дещо знизився. Але керівник діагностичного центру зазначив, що наразі чекають певного пожвавлення, адже українці, які виїхали за кордон, повертаються.

 

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc