Регіон РівнеУ Рівному нетверезий водій приїхав забирати дитину зі школи

У Рівному нетверезий водій приїхав забирати дитину зі школи

Вчора на вулиці Князя Острозького патрульні побачили авто, припарковане з порушенням ПДД. За кілька хвилин підійшов водій, сів та поїхав. Поліцейські його припинили.

Виявилось, що у чоловіка є всі ознаки алкогольного сп’яніння. Огляд за допомогою алкотестера це лише підтвердив. Результат: 0,75 проміле. В авто інспектори також побачили дівчинку. Керманич розповів, що їздив забирати дитину зі школи.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc