СпортЖіноча команда "Вереса" розпочала підготовку до весняної частини сезону

Жіноча команда “Вереса” розпочала підготовку до весняної частини сезону

Жіноча футбольна команда “Вереса” розпочала підготовку до весняної частини сезону. Вчора дівчата на клубній базі провели перше тренування після зимової відпустки. Прощальне заняття з червоно-чорними провела і Тетяна Тріль, котра нещодавно оформила свій трансфер до Полісся.

У плані підготовки команди – три десятиденних тренувальних цикли.

Підопічні Олени Рудої займатимуться двічі на день: вправи з м’ячем та тренажерний зал.

Наразі участь у зборах беруть вісімнадцять футболісток.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc