Регіон РівнеНа Рівненщині перевіряють преміювання у комунальному закладі

На Рівненщині перевіряють преміювання у комунальному закладі

Йдеться про одну із установ соціальної сфери.

“Усі випадки недоцільного та необгрунтованого використання коштів ретельно перевірятимуться. Сьогодні важливо, щоб витрати були прозорими та раціональними”, – зазначила заступниця голови ОДА Людмила Шатковська.

Члени робочої групи прийняли рішення звернутись до правоохоронних органів за інформацією щодо результатів розслідування. А також запросити пояснення керівника відповідного комунального закладу.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc