КриміналДТП на Рівненщині: Водій маршрутки збив 11-річну дівчину (ФОТО)

ДТП на Рівненщині: Водій маршрутки збив 11-річну дівчину (ФОТО)

Вчора ввечері 14 січня у Костополі на вулиці Рівненській сталася дорожньо-транспортна пригода. Керманич маршрутки збив 11-річну дівчину. Вона вийшла із іншої маршрутки та кинулась бігти по пішохідному переходу на заборонений сигнал світлофора.

Про це повідомляє Поліція Рівненської області.

IMG_20240115_112846_212

IMG_20240115_112846_426

62-річний рівнянин, водій маршрутки був тверезий.

На щастя, 11-річна костопільчанка отримала незначні травми та наразі проходить додаткове обстеження в лікарні.

За фактом порушення правил дорожнього руху на нього інспектори СРПП склали адміністративний протокол за ст. 124 КУпАП.

Поліцейські наголошують пішоходам:

  • переходити дорогу можна лише на дозволений сигнал світлофору;
  • перетинати проїзну частину потрібно спокійно, ні в якому разі не бігти!
Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc