Регіон РівнеЗберігав для власного споживання: На Рівненщині в чоловіка вилучили 712 грамів канабісу

Зберігав для власного споживання: На Рівненщині в чоловіка вилучили 712 грамів канабісу

Слідчі  повідомили 45-річному жителю села Берестя, що на Сарненщині про підозру за фактом зберігання наркотичних засобів у великих розмірах за ч. 2 ст. 309 КК України. У грудні під час обшуку за місцем проживання зловмисника правоохоронці вилучили 712 грамів канабісу, що підтвердила експертиза.

Про це повідомляє Поліція Рівненської області.

Чоловік пояснив, що зберігав заборонені в обігу речовини для власного споживання.

Досудове розслідування триває.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc