Регіон РівнеНа Рівненській АЕС завершила роботу 17-та група МАГАТЕ

На Рівненській АЕС завершила роботу 17-та група МАГАТЕ

Експерти зі США та Іспанії працювали на РАЕС впродовж трьох тижнів. Програма перебування передбачала спостереження, обходи, огляди, наради та інтерв’ювання персоналу.

Новоприбулі фахівці 18-ої групи експертів – з Іспанії. Це експерти з ядерної безпеки та фізичного захисту.

Постійні місії МАГАТЕ на українських АЕС запроваджено з метою моніторингу стану безпеки на атомних станціях в умовах повномасштабної війни росії проти України.

Впродовж минулого року рівненську атомку відвідали більше 30 експертів Агентства з різних країн світу, повідомили в пресслужбі РАЕС.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc