Регіон РівнеРеформа Нової української школи на Рівненщині відновиться

Реформа Нової української школи на Рівненщині відновиться

Реформа Нової української школи на Рівненщині відновиться. Цього року Урядом у бюджеті закладена субвенція у 1,5 мільярди гривень. Чекаємо регіонального розподілу коштів. Про це повідомив перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.

FB_IMG_1704270373897

FB_IMG_1704270371778

– За них для всіх учнів 5-6 класів та семикласників шести пілотних шкіл, які є учасниками проєкту, буде придбане оснащення, навчальні матеріали, а також забезпечать восьмий пілотний клас на наступний рік. Окрім того, вона дасть змогу підвищити кваліфікацію вчителів. Це значно полегшить організувати процес змішаного навчання на Рівненщині. Загалом за програмою НУШ в області здобувають освіту майже 82 тисячі школярів, – сказав Сергій Подолін

FB_IMG_1704270379427

Також він додав, що минулоріч реформа НУШ перейшла в 6 клас. Однак, через воєнний стан заклади освіти своєчасно не були забезпечені необхідними засобами, а вчителі не пройшли підвищення кваліфікації. У 2022 і 2023 роках реформа не мала цільового фінансування. Відтак, реформа середньої ланки не була втілена повною мірою.

Нагадаємо, що важливим аспектом реформи є те, що навчання триватиме 12 років і складається із трьох циклів: початкова школа (1-4 класи), базова (5-9 класи) та профільна (10-12 класи).

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc