Всі новиниРівненські борці знову з перемогами

Рівненські борці знову з перемогами

Спортсмени ДЮСШ#5 Рівненської міської ради взяли участь у XXVII Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби серед юнаків пам’яті тренера Богдана Сцібайла.
Вихованці Дениса Кайди та Тетяни Яковець продемонстрували гідні поєдинки та вибороли наступні нагороди:
золото- Рейвах Давид
золото – Юпаткін Макар
срібло – Дудніков Всеволод
срібло – Зубок Ярослав

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc