Всі новиниРівненські боксери серед кращих на турнірі у Львові

Рівненські боксери серед кращих на турнірі у Львові

Завершився Відкритий обласний турнір з боксу серед юніорів та юніорок пам’яті МСМК О.С.Бодні.
Боксери Рівненської ДЮСШ # 5 у Львові гідно представили себе та наше місто.
Підопічні тренерів Олександра Чуракова та Юрія Марчишина посіли призові сходинки пʼєдесталу, а саме:
золото – Крук Руслан
срібло – Слюсар Станіслав

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc