Регіон РівнеНа Рівненщині відкрили ще три класи безпеки для школярів

На Рівненщині відкрили ще три класи безпеки для школярів

На Рівненщині продовжують відкривати класи безпеки. Сьогодні чергова локація з’явилася у Рівненському ліцеї «Престиж», а напередодні вони запрацювали в Острозькій та Малолюбашанській громадах.

Про це повідомляє Рівненська ОВА.

FB_IMG_1702993769986

Таких безпекових просторів загалом в області вже 87.

FB_IMG_1702993763123

На відкритті інтерактивного простору у Рівненському академічному ліцеї «Престиж» ім. Лілії Котовської побував в.о. голови ОДА Сергій Подолін.

– Безпекові простори вже облаштовані у 60 тергромадах. Створення шкільних класів безпеки – це не просто навчання, а ініціатива, яка озброює кожного учасника освітнього процесу знаннями, які допоможуть зберегти життя собі та ближньому, – розповів Сергій Подолін.

FB_IMG_1702993774129

FB_IMG_1702993776973

Клас обладнали сучасною технікою для навчання. Сам кабінет поділили на кілька зон: зона мінної, пожежної безпеки, домедичної допомоги, безпеки життєдіяльності та психологічного розвантаження.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc