Всі новиниДзюдоїсти Рівненщини виграли 4 медалі Всеукраїнського турніру

Дзюдоїсти Рівненщини виграли 4 медалі Всеукраїнського турніру

У Луцьку відбувся Всеукраїнський турнір з дзюдо, присвяченого памʼяті Волинських майстрів дзюдо. Змагання прогодили 16 грудня.
Вихованці Рівненської ДЮСШ # 5 та ОШВСМ Рівненської обласної ради здобули наступні нагороди:
срібло – Юрчик Юлія
бронза – Нікітюк Наталія
бронза – Євстафієв Станіслав
бронза – Ковальчук Анастасія
5 місце – Ковалевський Євген

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc