Всі новиниБорчиня з Рівненщини поїде на Чемпіонат Європи

Борчиня з Рівненщини поїде на Чемпіонат Європи

З 14 по 17 грудня у м.Біла Церква проходив кубок України з боротьби вільної.

Учениці рівненської школи вищої спортивної майстерності Павловець Людмила та Кушнір Софія вибороли золоту і срібну нагороди відповідно. Також Павловець Людмила відібралася на чемпіонат Європи.

Тренуються спортсменки під керівництвом Дениса Кайди.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc