Всі новиниРівненські плавці стали кращими в Коломиї

Рівненські плавці стали кращими в Коломиї

У місті Коломия Івано-Франківської області у басейні “Grafit” відбувся турнір «Карпатська зима».
Вихованці Рівненської ДЮСШ #3  продемонстрували свою майстерність та вибороли 33 нагороди, а саме:
13 золотих, 13 срібних та 7 бронзових медалей.
В естафетному плаванні наша команди посіли І та ІІІ місце в свої категоріях.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc