Регіон РівнеДТП на Рівненщині: Жінка потрапила під колеса авто (ФОТО)

ДТП на Рівненщині: Жінка потрапила під колеса авто (ФОТО)

Вчора 8 листопада у Костополі на вулиці Гвардійській сталася ДТП. Під колеса автівки марки «Ford Focus» під керуванням 31-річної місцевої жительки потрапила 19-річна жінка, яка вибігла на проїзну частину позаду зустрічного автобуса, що зупинився. 

FB_IMG_1699522851138

FB_IMG_1699522857585

FB_IMG_1699522853249

Внаслідок автопригоди 19-річну костопільчанку доставили в медзаклад.

За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху слідчі розпочали досудове розслідування за частиною 1 статті 286 КК України. У рамках кримінального провадження у водійки відібрані зразки крові. Попередньо вона була твереза.

Поліцейські наголошують пішоходам:

  • переходьте проїзну частину, якщо немає розмітки «зебра» або знаку «пішохідний перехід», в місцях, де добре видно дорогу;
  • якщо вулиця з двостороннім рухом, то, ступивши на край проїзної частини, подивіться наліво, а дійшовши до середини – направо.
  • оцініть відстань до транспорту, який наближається, його швидкість та впевніться у безпеці переходу;
  • переходити дорогу потрібно спокійно, ні в якому разі не бігти!

Джерело: Поліція Рівненської області

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc