Всі новиниНа Рівненщині у ДТП травмувалися двоє пішоходів

На Рівненщині у ДТП травмувалися двоє пішоходів

ДТП сталися вчора в селі Колодязне та Нова Любомирка. Повідомлення про потерпілих надійшло на спецлінію 102 о 19:10 та 20:50.

У селі Колодязне 19-річний житель села Прислуч, керуючи мотоциклом «Shineray», на заокругленій ділянці дороги допустив наїзд на узбіччі на 13-річну місцеву жительку. Внаслідок ДТП малолітню госпіталізували до лікарні. Крім того, травмувався і сам мотоцикліст — після надання медичної допомоги його відпустили.

А в селі Нова Любомирка 38-річний водій «Renault Trafic», мешканець села Селець, на нерегульованому пішохідному переході збив 34-річного чоловіка. Його із політравмою доставили до лікарні.

За результатами огляду на стан сп’яніння обоє водіїв були тверезі. У них також відібрані зразки крові.

Працівники поліції звертаються до пішоходів бути видимими в темну пору доби: майте при собі світлоповертальні елементи — не наражайте себе та інших учасників дорожнього руху на небезпеку.

Джерело: Поліція Рівненської області

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc