Всі новиниВажкоатлетки Рівненщини завойовують медалі Чемпіонату України

Важкоатлетки Рівненщини завойовують медалі Чемпіонату України

В ці дні м. Хуст Закарпатської області проходить чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків і дівчат до 13 років.

За підсумком змагального дня 24 жовтня Рівненщина має двоє призерів.

У ваговій категорії до 40 кг. серед дівчат вихованка Костопільської ДЮСШ – Семенюк Тетяна посіла третє місце.

Також вихованка Здолбунівської ДЮСШ – Мудра Анна- Маргарита посіла друге місце.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc