Регіон РівнеУ 57 тергромадах Рівненщини вже потеплішали батареї

У 57 тергромадах Рівненщини вже потеплішали батареї

На Рівненщині почали опалювальний сезон у 57 громадах. Підключення об’єктів соціальної сфери та житлових будинків у місті Рівне триває.

Про це інформує Рівненська ОВА.

У “Рівнетеплоенерго” повідомили, що запущено всі котельні компанії «Рівнетеплоенерго» на біопаливі – 5;

Були запущені газові котельні, на яких працівники «Рівнегазу» розпломбували лічильники і дозволили почати роботу – 27 з 28;

Було подано тепло до:

– дошкільних навчальних закладів – 32 з 33;

– закладів освіти – 68 з 69;

– закладів охорони здоровʼя – 26 з 27;

Подано теплоносій до багатоквартирних житлових будинків – 792 з 809.

Не запущеною залишається одна котельня в районі вулиці Дубенської. Після розпломбування газового лічильника відповідальними працівниками компанії «Рівнегаз» вона запрацює.

Якщо у вашому будинку немає тепла, зверніться до голови ОСББ або управлінської компанії. Скоріш за все у вашому будинку не запущений теплопункт. Теплоносій до будинків поданий окрім вищезгаданого району.

По області в роботі 459 котелень (49 %), теплопостачання подається у 190 (63 %) дитячих садків, 306 (54 %) шкіл, 61 (62 %) заклад охорони здоров’я, 978 (85 %) житлових будинків.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc