Всі новиниНа Рівненщині придбали 11 нових шкільних автобусів

На Рівненщині придбали 11 нових шкільних автобусів

Ключі від «школяриків» для представників тергромад вручив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль разом із головою обласної ради Андрієм Караушем.

По одному «школярику» поїхало у Мізоцьку, Здолбунівську, Костопільську, Березнівську, Крупецьку, Семидубську, Рокитнівську, Володимирецьку, Клесівську громади. Два «школярики» вирушили у Зарічненську громаду.

«Чергові 11 автобусів стануть на маршрути і будуть возити найцінніше – дітей. У цей непростий рік наша область загалом поповнилась на 32 шкільні транспортні засоби. Нагадаю, з початку повномасштабного вторгнення для потреб Збройних Сил України було вилучено 60 шкільних автобусів», – сказав очільник області.

Нагадаємо, що всі «школярики» зроблені в Україні. Кожен має 30 пасажирських місць. Придбали транспорт на умовах співфінансування – за кошти державного та місцевого бюджетів. Вони призначені для комфортного та організованого підвезення дітей і педагогічних працівників, які проживають на відстані більше двох кілометрів від закладу освіти.

Зауважимо, що загальна потреба області у такому транспорті на сьогодні складає 84 одиниці (із них 5 – спеціальних, для перевезення школярів з обмеженою здатністю до пересування).

Джерело: Рівненська ОВА

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc