Регіон РівнеМобільні оператори Рівненщини готуються до можливих блекаутів

Мобільні оператори Рівненщини готуються до можливих блекаутів

Забезпечення станцій мобільного зв’язку і готовність до блекуатів. Такі питання обговорювали під час наради в Рівненській ОДА під керівництвом заступника голови ОДА Ігоря Тимошенка з керівниками місцевих представництв операторів Київстар, Vodafone Україна та Lifecell і представниками Нацполіції області. 

Про це інформує Рівненська ОВА.

– Наше завдання організувати безперебійний зв’язок. Координуємо роботу і готуємось до серйозних викликів. Врахували досвід минулого року і працюємо над тим, аби зимовий період пройшов без ускладнень. Населення та екстрені служби повинні мати постійний доступ до мобільного зв’язку, особливо у випадку блекаутів, – зазначив заступник голови ОДА.

FB_IMG_1697196601149

Мобільні оператори повідомили, що вже обладнали значну кількість станцій новими літієвими акумуляторами. Пункти зв’язку забезпечені дизельними або бензиновими стаціонарними генераторами. Для оперативного реагування на екстрені ситуації підготували мобільні генератори.

Ігор Тимошенко в свою чергу додав, що в разі необхідності Рівненська ОДА усіляко допомагатиме операторам.

Звертаємо увагу тергромад, установ та організацій області: якщо ви маєте потужні генератори неподалік базових станцій, у випадку блекауту за зверненням операторів приєднуйте їх до альтернативного електропостачання. Це важливо для забезпечення зв’язку.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc