Регіон РівнеНа півночі Рівненщини сталася пожежа на сміттєзвалищі

На півночі Рівненщини сталася пожежа на сміттєзвалищі

19 вересня о 14:00 на лінію “101” надійшло повідомлення про пожежу за адресою: с. Золоте, Висоцької ТГ, Сарненського району. До місця події було негайно направлено чергові відділення рятувальників 14-ї державної пожежно-рятувальної частини міста Дубровиця, місцевої пожежної команди села Висоцьк та вогнеборців Лісівського і Золотинського лісництва.

Про це інформує Головне управління ДСНС у Рівненській області.

FB_IMG_1695196489422

Прибувши на місце виклику вогнеборці встановили, що на площі 0,8 га сталося загоряння сміття на місцевому сміттєзвалищі.

На ліквідацію було подано вогнегасні речовини. Причина пожежі встановлюється.

До ліквідації пожежі було залучено 4 одиниці спецтехніки та десять вогнеборців.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc