Всі новиниВіталій Коваль доручив посилити захист на електричних підстанціях

Віталій Коваль доручив посилити захист на електричних підстанціях

На Рівненщині щодня посилюють захист енергетичної інфраструктури. Напередодні начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль зібрав усіх відповідальних на нараду. Доручив збільшити кількість захисних споруд на території підстанцій.

«Під час поїздки у Вараш проінспектував ті, які знаходяться у підпорядкуванні РАЕС. Нарощуємо їх захист від ураження з повітря. Робимо все від нас залежне, аби вберегти наші енергосистеми від руйнівних ракет та БПЛА ворога», – прокоментував Віталій Коваль.

Джерело: Рівненська ОВА

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc